O nás

Patríme medzi popredných dodávateľov a partnerov v oblastiach autoopravárenstvo, priemyselná výroba, návrh a realizácia autolakovní na Slovensku. Našim cieľom je ponúknuť vám široký sortiment produktov a služieb, ktoré komplexne pokryjú vaše potreby pri realizovaní autolakýrnických prác pre vašich klientov.

Ak ste už majiteľom malej autolakovne alebo súčasťou veľkých autorizovaných servisov s nami sa môžete spoľahnúť na profesionálny prístup, kvalitné produkty svetových značiek a  zabezpečenie podpory k jednotlivým produktom vo forme školení a workshopov.

Výhody pre našich klientov

Sledujeme inovácie a odovzdávame vám know – how

Vieme, že v oblasti autoopráv sa postupy a produkty neustále menia, zlepšujú a vyvíjajú. S nami ostanete neustále informovaní o inováciách a trendoch, ktoré prispejú k spokojnosti vašich klientov.

Pri každom výrobku vás zaškolíme

Nové produktové rady, ale aj zaužívané a odporúčané postupy s nami rýchlo zvládnete. V prípade potreby vás zadarmo vyškolíme v našich priestoroch alebo priamo u vás.

Vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru

Veríme, že dlhodobé partnerstvá prinášajú vzájomné výhody, V prípade zaregistrovania vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru, prípadne ju s vami odkonzultujeme mailom alebo telefonicky.

Navrhneme pre vás riešenia pre zlepšenie a skvalitnenie vašej práce

Pri návšteve vašej autolakovne si radi vypočujeme vaše požiadavky, návrhy a podnety. V prípade, že uvidíme priestor na zlepšenie, navrhneme pre vás produkty, ktoré vám pomôžu zoptimalizovať pracovné procesy.

SPOLUPRACUJTE S NAMI
Spolupracujte s najlepšími

Súčasťou nášho portfólia sú svetové značky produktov v rámci autoopravárenských a lakýrnických produktov. Sme výhradným dovozcom najväčšieho výrobcu farieb na svete AkzoNobel v segmente autoopravárenstva značiek Sikkens, Lesonal a Dyna. Ďalšou značkou je americký výrobca tmelov a pomocných materiálov Evercoat. Medzi náš sortiment patrí aj Farécla, Mipa, Mobihel, Indasa, 3M, AIRO, Radex, MiRKA, U-pol, Colad, Valspar, R-M, Standox. Dodávamé lakovacie pištole značky DeVilbiss, Iwata, Sata, lakovacie kabíny Saima a iné.

Ukáž výrobcov